WENTYLATOR – PRZEWIETRZ SWOJE MYŚLI

Czujemy miętę do Lublina – zdecydowanie tak! Tak właśnie było na Wentylatorze: mnóstwo energii, ciekawych pomysłów i wiedzy, interakcje z publicznością, sporo humoru. Prezentacje były różnorodne i wytworzył się fajny klimat, któremu towarzyszyła mięta.
Wystąpili: Agnieszka Monika Polak, Joanna Szot, Michał Sieńko – Fundacja TRACH, Dorota Pawele – Babski blues, Urszula Piłat – Fundacja Krajobrazy, Magdalena Deuar – 7. Lubelskie Centrum Grafologii i Rozwoju inScripto, Judyta Jabłońska-Brzozowska – medycyna funkcjonalna, Jolanta Matyjanka – warsztaty śmiechu, Krystyna Rybicka – OKO Ośrodek Książki Obrazkowej i Olga Zdybel – KONTESTACJE.
Bardzo dziękujemy wszystkim występującym – byliście wspaniali, cudownej publiczności i obsłudze CSK!!! Wielkie dzięki dla niezawodnej Eweliny za zdjęcia!!!