GRA MIEJSKA – CZUJĘ MIĘTE DO LUBLINA

To niesamowite z jakim zapałem, entuzjazmem i energią podeszli do rozwiązywania zadań uczestnicy gry miejskiej. 16 zadań – niektóre z nich podchwytliwe, niektóre wymagające liczenia, znajomości topografii, dostrzegania detali w miejscach oczywistych i tych mniej oczywistych. Z przyjemnością kibicowaliśmy wszystkim drużynom. Klimat był iście rodzinny, bo drużyny tworzyły małżeństwo, rodzeństwo, mama i córka, pary przyjaciółek. Zwyciężyły Agnieszka i Emila, 2. miejsce zajęły Paulina i Paulina, a 3. – Agata i Mirella. Jak widzicie każda drużyna otrzymała nagrody, w których znalazły się bilety m.in. do Teatr Stary w Lublinie Profil Oficjalny i Muzeum Lubelskie, które hojnie nas wsparły za co bardzo dziękujemy!!! Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Gra w ramach projektu „Czuje miętę do Lublina”.