W naszym Salonie Kultury po raz kolejny i na pewno nie ostatni zagości szablon. Będziemy tworzyć szablony na płócienną torbę, w którą można zapakować sporo rzeczy. Taka torba oprócz użyteczności może stać się np. manifestacją poglądów. Ale dobry szablon można powielać wielokrotnie, więc dodatkowo możecie jeszcze go umieścić np. na ubraniach, poduszkach.
Weźcie ze sobą ubrania do pomalowania, poszewki na poduchy, tkaniny itp.. My zapewniamy torby i całą resztę!!!
Warsztaty dla osób dorosłych (nie zabieramy ze sobą dzieci 🙂 ).
Zapewniamy wszystkie materiały.
Warsztaty bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.Chcesz wziąć udział – wypełnij formularz zgłoszeniowy
do 24 września 2019 r. (czwartek) do godz. 18:00.
Osoby zakwalifikowane na warsztaty powiadomimy telefonicznie w dniu 25 września.Termin: 26 września 2020 r. (sobota)
Czas: 09:00 – 14:00
Miejsce: ul. 3 Maja 22/4, LublinZapraszamy
Fundacja SZPILKA
Projekt „Salon Kultury” jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin w ramach programu Miasto Kultury 2019-2021.

LEKCJE RYSUNKU I MALARSTWA

ZAPRASZAMY OD PAŹDZIERNIKA.

Kochani, zapraszamy Was na lekcje rysunku i malarstwa dla amatorów (dla amatorów sztuki :)) .

miejsce – Fundacja SZPILKA, ul.3 go Maja 22/4
prowadzenie – Luiza Fijałkowska